W ramach szkoły oferujemy program nauczania dla wokalistów, instrumentalistów i zespołów - początkującychśredniozaawansowanych i zaawansowanych. Istnieje możliwość skorzystania z pełnego programu szkolnego, jak również z wykupienia dowolnych przedmiotów z oferty w zależności od indywidualnych potrzeb ucznia. Dodatkowo oferujemy usługę organizacji zajęć indywidualnych z nauki gry na instrumencie, którego nie ma w naszej ofercie podstawowej. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania i zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych uczniów!

Oferta zajęć indywidualnych i grupowych w roku szkolnym 2017/2018

Lista zajęć indywidualnych:

• Emisja głosu (nauczyciele: Anna Bajak i Barbara Wąsiewicz)
  • Emisja i rehabilitacja głosu techniką "mix singing" (nauczyciel: Adam Czapla)
  • Przygotowanie do egazminów na wydziały wokalne (nauczyciel: Anna Bajak)
  • Nauka gry na instrumentach - perkusja, gitara

Lista zajęć grupowych:

• Chór dla dorosłych Sienna Gospel Choir - najbliższy nabór 6 września o godz. 19:30
  • Chór dziecięco - młodzieżowy Sienna Gospel Young - nabór przez cały wrzesień, zapraszamy na zajęcia - grupa młodsza o godz. 18:00, grupa strasza o 19:00.

Zajęcia Sienna Gospel Young odbywają się w terminach:

1. grupa młodsza 6-10 lat - piątek godz. 18:00 - 19:00 (zajęcia wokalne), 19:00 - 19:45 (zajęcia taneczno - choreograficzne)
  2. grupa starsza 11-15 lat - piątek godz. 18:00 - 18:45 (zajęcia taneczno - choreograficzne), 19:00-20:30 (zajęcia wokalne)

Próby Sienna Gospel Choir dla nowych chórzystów odbywają się w środy w godz. 18:00 - 20:30.

Szkolenia:

• Komunikacja w pracy. Prezentacje, wystąpienia, rozmowy. Zajęcia we wtorki, w godz. 18.30 – 20.00. Pierwsze szkolenie już 10 października 2017 r.
  • Sztuka wystąpień publicznych dla dzieci i młodzieży (od 12 lat). Zajęcia w każdy wtorek w godz. 17.00 – 18.00. Pierwsze cykl zajęć rozpoczyna się 10 października i trwa do 12 grudnia.