Korzystając z dziesięciu lat doświadczeń działalności Sienna Gospel Choir postanowiliśmy otworzyć pierwszą w Polsce Szkołę Gospel, w której każdy, bez względu na wiek, umiejętności, czy zdolności może rozwijać swoją pasję do muzyki gospel i nie tylko. Jest ona odpowiedzią na potrzeby rozwoju w zakresie emisji głosu, dykcji, kształcenia słuchu, śpiewu solistycznego, zespołowego i chóralnego, wiedzy o muzyce i gry na instrumentach. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, życzliwej atmosferze, dzięki której możliwe jest wydobycie pełnego potencjału istniejącego w uczniach.

Odwiedź nasz kanał na youtube i posłuchaj naszej kadry i uczniów!

Zapraszamy!

Nad wysokim poziomem szkoły czuwają:

Ania Bajak

mgr Anna Bajak
Dyrektor ds. programowych

Bogna Kuczynska

mgr Bogna Kuczyńska
Dyrektor ds. administracyjnych

Oferta jest skierowana do osób indywidualnych, zespołów oraz większych grup muzycznych zainteresowanych zarówno muzyką gospel, jak i innymi gatunkami muzycznymi.