Warsztaty dla młodzieży

2012-12-18 > Wydarzenia

Warsztaty dla młodzieży

Serdecznie zapraszamy młodzież w wieku 13 – 18 lat na ZIMOWE WARSZTATY GOSPEL
Termin: 04.02 – 08.02.2012
Lokalizacja: Zbór Stołeczny Kościoła Zielonoświątkowego, ul. Sienna 68/70, Warszawa
Koszt: 300 PLN (w cenę wliczony jest obiad)
 

Instruktorzy:
- mgr Anna Bajak - dyrygent Sienna Gospel Choir, dyrektor Szkoły Gospel przy Zborze Stołecznym Kościoła Zielonoświątkowego, kierownik Specjalizacji Muzycznej w Warszawskim Seminarium  Teologicznym, nauczyciel emisji głosu z wieloletnim doświadczeniem, instruktor na warsztatach wokalnych, kompozytor muzyki teatralnej, producent nagrań muzycznych, członek jury na wielu festiwalach.
- mgr Barbara Wąsiewicz- absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie im. F. Chopina na kierunku Dyrygentura Chóralna, Muzyka Kościelna, Rytmika i Taniec, o specjalności edukacja muzyczna, dyrygentka Sienna Gospel Young, wykładowca w Warszawskim Seminarium Teologicznym, nauczyciel emisji głosu oraz kształcenia słuchu w Szkole Gospel przy Zborze Stołecznym Kościoła Zielonoświątkowego,artystka współpracująca z wieloma zespołami, instruktor muzyczny zespołu Tintilo, wykonawca ścieżek dźwiękowych do filmów, reklam i podręczników edukacyjnych.
- Natalia Bajak – wysoce uzdolniona solistka Sienna Gospel Choir oraz asystentka dyrygent Anny Bajak
- Marcin Kuczewski (akompaniament) - kompozytor muzyki filmowej i teatralnej, aranżer, pianista Sienna Gospel Choir, nauczyciel akompaniamentu fortepianowego w Szkole Gospel przy Zborze Stołecznym Kościoła Zielonoświątkowego, producent nagrań płytowych.
 
W programie:
 
Poniedziałek – piątek, godz. 10:00 – 16:00
- zajęcia wokalne grupowe,
- praca nad interpretacją wokalną,
- podstawy improwizacji wokalnej,
- indywidualna praca z każdym uczestnikiem warsztatów.
 
Warsztaty zakończa się koncertem finałowym w piątek 08.02, o godz. 17:00
 
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+