Warsztat interpretacyjny i świadomość sceniczna

2013-10-01 > Wydarzenia

Warsztat interpretacyjny i świadomość sceniczna

Szkołą Gospel ma przyjemność zaprosić na pierwszy w tym roku szkolnym "Warsztat sezonowy"!

Już w dzisiaj, 30.09.2013 r. o godzinie 18:30, zapraszamy Was na 90 minutowy Warsztat interpretacyjny i świadomości scenicznej, który poprowadzi Pani Nina Stiller, wszechstronna artystka, która od tego roku dołączy do kadry Szkoły Gospel.

Zajęcia odbędą się w siedzibie Szkoły Gospel przy ul.Siennej 68/70.

Koszt warsztatu to:

- 20 zł - dla uczniów Szkoły Gospel i chórzystów Sienna Gospel Choir

- 50 zł - dla osób spoza szkoły i chóru

Warsztat interpretacyjny i świadomości scenicznej to zajęcia umożliwiające nabycie praktycznej umiejętności prezentacji piosenki na scenie. Będzie to praca zarówno nad tekstem, jak i ciałem, wyrazistością i plastyką ruchu. Obejmie ponad to takie aspekty występowania na scenie jak praca z mikrofonem, światłem, odsłuchami i półplaybackiem.
Zajęcia odbędą się w dwóch 45 min blokach z 15 minutową przerwą. Wszystkich zainteresowanych prosimy o odpowiednie przygotowanie tj.strój sportowy i wygodne obuwie oraz przyniesienie nagranego podkładu muzycznego do przygotowanego utworu, a także 2 egzemplarzy tekstu piosenki. UWAGA!!! Jeśli nie maciez przygotowanego utworu również możecie uczestniczyć w warsztacie i pracować na przykładzie utworów innych uczestników :)

Zachęcamy Was bardzo gorąco do udziału w tym bogatym warsztacie. Wiedza i umiejętności, które pozwoli Wam rozwinąć będą dla Was ogromnym atutem podczas wszelkich występów na scenie. Do stałej oferty Szkoły Gospel „Interpretacja i świadomość sceniczna” wchodzą od października tego roku. I do zapisywania się na regularne zajęcia, również bardzo zachęcamy! :)

ZAPISY:
Na warsztat 30.09 można ZAPISać się osobiście przed warsztatem u Ani Bajak, mailowo przez  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub tel. (22) 595 18 22. Opłaty można dokonać osobiście przed rozpoczęciem warsztatów.

Zachęcamy do przeczytania krótkiego życiorysu Pani Niny Stiller w zakładce "Kadra"

ZAPRASZAMY!!!

+