Wystąpienia publiczne - szkolenia dla dorosłych i młodzieży

2016-08-26 > Wydarzenia

Wystąpienia publiczne - szkolenia dla dorosłych i młodzieży

Z myślą o osobach, które swój głos wykorzystują nie tylko do śpiewania, ale również do komunikacji w pracy czy szkole, podczas prezentacji lub wystapień publicznych, przygotowaliśmy 2 rodzaje kursów: dla dorosłych oraz młodzieży.

Szkolenia poprowadzi ekspert w dziedzienie emisji głosu, wykładowca Uniwersytetu Warszawaskiego oraz SWPS - Monika Malinowska.

Wystąpienia publiczne, komunikacja w pracy - szkolenie dla dorosłych.

Prezentacje, wystąpienia, rozmowy. Szkolenie obejmuje cykl 4 spotkań, we wtorki, w godz. 18.30 – 20.00. Pierwsze szkolenie już 10 października 2017 r.

Dowiedz się więcej >>

Cena promocyjna 180 PLN. Zapisz się już dzisiaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sztuka wystąpień publicznych dla dzieci i młodzieży (od 12 lat).

Zajęcia rozpoczynają się 10 października i trwają do 12 grudnia, w każdy wtorek  w godz. 17.00 – 18.00.

Dowiedz się więcej >>