"Rozśpiewane wakacje z Basią" - Warsztaty dla dzieci i młodej młodzieży! II termin - 11-13 sierpnia!

2014-08-11 2014-08-12 2014-08-13 > Wydarzenia

Zapraszamy na pierwsze z cyklu Muzyczne Lato w Szkole Gospel warsztaty wakacyjne dla dzieci i młodej młodzieży w wieku 7-16 lat! :) Już w dniach 11.08 - 13.08 w godz. 14:00 - 19:00 na Siennej 68/70 prowadząca Barbara Wąsiewicz - absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina, nasza przebojowa nauczycielka emisji głosu oraz wieloletnia dyrygentka chóru dziecięcego Sienna Gospel Young - poprowadzi najmłodszych wokalistów na "Rozśpiewane wakacje z Basią"! Dodatkowo w cenie KONSULTACJA Z JNREM ROBINSONEM oraz podwieczorek ;)

 

W programie warsztatów (3 dni):

- Rozśpiewanie i ćwiczenia z emisji głosu
- Zajęcia z technik emisyjnych
- Zajęcia rytmiczne
- Wspólna nauka i śpiewanie przygotowanych przez Basię piosenek
- KONSULTACJA Z JUNIOREM ROBINSONEM
- Praca indywidualna i grupowa
- Podwieczorek

Koszt 3 dni warsztatów to 275 zł (podwieczorek dla uczestników w cenie).

Dolna granica wiekowa to 7 lat, górna to 15 - 16 :) 

Metodyka pracy Basi opiera się na intensywnej pracy indywidualnej i muzycznej zabawie w małej grupie dzieci i młodej młodzieży. Jest to najlepszy sposób by poświęcić każdemu z osobna czas, który niezbędny jest dla optymalnego rozwoju wokalnego, jak i ogólno-muzycznego. Czas wakacji to idealny moment aby spożytkować energię najmłodszych na twórcze działania. Niech zasmakują czym jest taki mały wakacyjny chór!

Wspólne śpiewanie, poznawanie czym jest muzyka, a przede wszystkim "z czym się je" Gospel, to wspaniała zabawa i rozwój, które dziecieki pokochają! :) No, a jak się trochę zmęczą, bo w programie mamy dużo ćwiczeń rytmiczno-ruchowych, to w cenie warsztatów mamy podwieczorek dla wszystkich uczestników!

KONSULTACJA Z JNREM ROBINSONEM, wybitnym wokalistą i instruktorem z Wielkiej Brytani będzie dla dzieci niesamowitym i cennym doświadczeniem, z którego będą mogły długo czerpać! :)

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!!! :)

Więcej info o "Muzycznym Lecie w Szkole Gospel" w zakładkach Oferta oraz Cennik

+