Wystąpienia publiczne - szkolenia dla dorosłych i młodzieży

2016-08-26 > Wydarzenia

Wystąpienia publiczne - szkolenia dla dorosłych i młodzieży

Z myślą o osobach, które swój głos wykorzystują nie tylko do śpiewania, ale również do komunikacji w pracy czy szkole, podczas prezentacji lub wystapień publicznych, przygotowaliśmy 2 rodzaje kursów: dla dorosłych oraz młodzieży.

Szkolenia poprowadzi ekspert w dziedzienie emisji głosu, wykładowca Uniwersytetu Warszawaskiego oraz SWPS - Monika Malinowska.

Wystąpienia publiczne, komunikacja w pracy - szkolenie dla dorosłych.

Prezentacje, wystąpienia, rozmowy. Szkolenie obejmuje cykl 4 spotkań, we wtorki, w godz. 18.30 – 20.00. Pierwsze szkolenie już 10 października 2017 r.

Dowiedz się więcej >>

Cena promocyjna 180 PLN. Zapisz się już dzisiaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sztuka wystąpień publicznych dla dzieci i młodzieży (od 12 lat).

Zajęcia rozpoczynają się 10 października i trwają do 12 grudnia, w każdy wtorek  w godz. 17.00 – 18.00.

Dowiedz się więcej >>

Oferta zajęć na rok szkolny 2017/2018

2016-08-11 > Ogłoszenia

Oferta zajęć na rok szkolny 2017/2018

Zapraszamy do zapoznania się najnowszą ofertą zajęć grupowych oraz indywidualnych Szkoły Gospel na rok szkolny 2017/2018.

NOWOŚĆ! W tym sezonie otwieramy zapisy na lekcje nauki gry na gitarze. Zajęcia poprowadzi wirtuoz gitary, aranżer i producent muzyczny - Sebastian Iwanowicz. Lekcje będą się obywały we wtorki. Zapisy prowadzi Katarzyna Hoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pobierz ofertę pdf. >>

Koncert uczniów "W poszukiwaniu wiosny" już 29 lutego o godz. 19:00

2016-03-18 > Wydarzenia

Koncert uczniów

Wszyscy wypatrujemy wiosny! Aby umilić to oczekiwanie zapraszamy na niezwykły koncert uczniów Szkoły Gospel. Jeśli chcecie spędzić wieczór przy dźwiękach dobrej muzyki zapraszamy juz 29.02.2016 r. o 19:00 do Sienna Bistro&Cafe (Sienna 68/70). Wstęp wolny!

Z naszymi wokalistami zagrają wspaniali instrumentaliści:
Konrad Kuchciak - piano
Mikołaj Trybulec - gitara basowa
Wojciech Bylica - perkusja

W trakcie koncertu będziecie mogli uraczyć się ciepłą herbatą lub kawą oraz przepysznym domowym ciastem serwowanym w naszym Bistro.

Zachęcamy do zapraszania przyjaciół oraz znajomych i tłumnego przybycia :)

ZAPRASZAMY!!!